В межах проведення профорієнтаційної роботи, взаємодії зі стейхолдерами та налаходження співпраці 21.10.2020 року викладачі кафедри психології – доц. Шевченко С.В. та Варіна Г.Б. прийняли участь в обласного семінару з науково-технічної творчості «Реалізація науково потенціалу учнівської молоді шляхом залучення іі до пошуково-дослідницької діяльності».

Захід був організований Комунальним закладом «Центр позашкільної освіти» ММР ЗО та проходив в онлайн форматі. Викладачі кафедри виступили з доповідю «Презентація можливостей Лабораторії психофізіологічних досліджень як платформи для реалізації науково-дослідницької діяльності учнівської молоді».

Під час виступу була презентована мета діяльності лабораторії, обладнання, його можливості, переваги та унікальність. Також було акцентовано увагу на тому, що Лабораторія сьогодні є науковим простором  для творчої самореалізації учнівської молоді. Для цього існує безліч можливостей для співпраці та взаємодії – організація дослідницької діяльності учнів,  проведення досліджень з актуальних наукових проблематик, навчальні тренінги на сучасному лабораторному обладнанні, навчально-тематичні екскурсії, консультаційні заняття щодо організації науково-дослідницької діяльності учнів.

Закінчився захід рефлексією учасників, обговоренням подальших напрямів співпраці.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *