Викладачі кафедри інформатики і кібернетики професор В.В. Осадчий та доцент К.П. Осадча взяли участь у церемонії «Естафета морських поколінь» з нагоди посвяти курсантів Херсонської державної морської академії набору 2018 року, на якій був присутній президент України Петро Порошенко.  Глава держави назвав Херсонську державну морську академію одним із провідних центрів морської освіти з потужною навчально-тренажерною базою.

У цьому переконалися наші викладачі під час відвідування навчально-лабораторної і тренажерної бази для організації навчально-виховного процесу академії. Вони мали змогу побачити і узнати як працюють електронні картографічні навігаційні інформаційні системи, тренажер Глобальної морської системи зв’язку під час лиха та для забезпечення безпеки мореплавства, тренажер машинного відділення, навчальний тренажер «Шлюпка вільного падіння», тренажерний комплекс по відпрацюванню навичок безпеки на воді, пожежний полігон, тренажер з вантажних операцій з великогабаритними вантажами (Heavy Lift simulator), тренажерний комплекс по кріпленню морських контейнерів, кабінети дистанційного Інтернет-навчання.

У навчально-методичній лабораторії інноваційних технологій викладачі вишу обмінювалися досвідом з викладачами кафедри інноваційних технологій та технічних засобів судноводіння з проблем впровадження інноваційних та дистанційних технологій в освітній процес вищої школи та обговорювали звіти NMC Horizon щодо освітніх технологій у вищій освіті. Було представлено можливості Інтерактивного програмного комплексу mozaBook, програмного забезпечення з українським інтерфейсом, із вбудованим українським вмістом, з конструктором занять для створення інтерактивних завдань з елементами гри, інтерактивних слайдів, уроків, опорних конспектів; створенню, перегляду та програвання інтерактивного навчального контенту з можливістю інтеграції цифрових копій підручників.

 

Інформація Осадчого В.В.

Залишити відповідь