З 26 липня по 21 серпня 2021 р. декан філологічного факультету Тетяна Коноваленко взяла участь у програмі обміну International Visitor Leadership Program Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США “21st Century ChangeMakers: Engaging Youth in the Battle Against Disinformation”. Це тільки перший тур програми. Цьогоріч він пройшов у дистанційному режимі.

Упродовж програми учасники віртуально відвідали Вашингтон, Даллас, Чикаго і Сан-Франциско. Метою програми є посилення порозуміння між Сполученими Штатами Америки та іншими країнами. Цьогорічна програма зосереджена на розвитку медіаграмотності, запобіганні поляризації суспільства та екстремізму через громадське залучення і лідерство в освітньому і дозвіллєвому просторах молоді.

На участь у програмі Тетяну Коноваленко було номіновано Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні як єдину представницю від України. Крім українського представництва до програми було залучено представників з Білорусі, Болгарії, Естонії, Казахстану, Киргизстану, Косово, Литви, Таджикістану, Угорщини та Чехії. Крім відвідання таких програмних заходів, як брифінг, круглі столи, панельні дискусії, нетворкінг, огляди ефективних програм, обговорення досліджень, учасники долучились до неформального спілкування у віртуальному автобусі, який віртуально курсував між американськими містами.

Досвід, отриманий завдяки участі у програмі, буде використано в освітньому процесі та під час організації заходів для різної цільової аудиторії на базі Хабу інфомедійно-грамотних громадян МДПУ імені Богдана Хмельницького.