8 вересня 2022 року представники Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького долучилися до міжнародного онлайн-заходу «Україна – прагнення до якісного навчання студентів», який організували і провели Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти спільно з британським агентством The Quality Assuarance Agency for Higher Education з метою підтримки здобувачів вищої освіти в Україні.

На заході було представлено досвід функціонування українських університетів під час війни. Особливо важливим був голос студентства, представники якого поділилися результатами всеукраїнського опитування, труднощами в освітньому процесі, ініціативами і вчинками, які допомагають наближати перемогу українського народу над окупантами.

У заході в якості спікера взяла участь і виконувачка обов’язків проректора з наукової роботи Тетяна Коноваленко. Вона поділилася досвідом реалізації освітнього процесу в умовах окупації та переміщення, проблемами і технологічними рішеннями, до яких вдавалися викладачі, а також представила результати опитування, проведеного серед студентів 7 університетів. Результати опитування будуть ураховані під час організації освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році.

Представники української і британської сторін упродовж інтерактивних зустрічей обговорили потенційні можливості для співпраці та академічного обміну, якими мають змогу скористатися українські студенти.