26 жовтня 2021 р. викладачі (Т. Коноваленко, З. Митяй, Т. Тарасенко) та студенти (Є. Печерський, Д. Гаркушка) філологічного факультету долучились до Антидискримінаційного вебінару, який проводився в межах Програми Ради Європи «Інтеркультурні міста» Доктором Ксенією Рубікондо, координаторкою національної мережі Інтеркультурних Міст (ІСС) України, та Лізою Тейбор, засновницею та президентом організації CultureBrokers® LLC (м. Рочестер, США). Тематика вебінару охоплювала питання попередження ситуацій дискримінаційного характеру та алгоритму дій у випадку їх наявності. Ліза Тейбор рекомендувала бути культурно невимогливими; усвідомити, що всі культури є однаково важливими, комплексними, мають широкий діапазон проявів; з повагою ставитись до інших культур.

Основним перекладачем заходу був здобувач освітньо-наукової програми «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти Євгеній Печерський, який, крім того, що чудово впорався зі своїм завданням, ще й активно долучився до обговорення актуальної проблематики взаємодії людей у різних контекстах діяльності.

Це був масштабний вебінар, оскільки зібрав близько 40 учасників з усіх куточків України, адже вони представляли шість Інтеркультурних Міст України – Луцьк, Мелітополь, Одесу, Павлоград, Вінницю і Суми.