18-19  вересня 2020 року  на базі Бєльцького державного університету імені Алеку Руссо (м. Бєльці, Республіка Молдова) проходив VI Міжнародний симпозіум “Media and Digital Literacy in Language Education”, у якому взяли участь Тетяна Василівна Коноваленко – декан філологічного факультету, доцент кафедри методики викладання германських мов Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та Юлія Анатоліївна Надольська – старший викладач кафедри методики викладання германських мов Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького з доповіддю “Development of Future Foreign Languages Teachers’ Info-media Skills”.

Цього разу Симпозіум відбувався у віртуальному середовищі, проте на актуальності заходу і жвавості дискусій це позначилось тільки позитивно. Науковцями з різних країн обговорено питання щодо формування медіаосвітнього простору, медіакультури, цифрової грамотності в навчальному процесі, впровадження інноваційних методів та прийомів у процесі вивчення іноземної мови.

Т.В. Коноваленко та Ю.А. Надольська у своєму виступі підкреслили важливість формування культури спілкування крізь призму медіа, розвитку медіаосвіти та медіаграмотності в країні, звернули увагу на особливості медіа-компетеностей, формування яких можливе за умови єдності змісту, форм, засобів і методів навчання. У практичному блоці  автори презентували  свої власні завдання, які дозволяють студентам розвивати творчі, комунікативні здібності, критичне мислення, уміння повноцінно сприймати, інтерпретувати, аналізувати й оцінювати автентичні медіа-тексти на заняттях з іноземної мови та орієнтуватися в медіа-середовищі.

Links_6th International Virtual Symposium Program

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *