Участь у Міжнародному проекті з інфо-медійної грамотностіКоманда викладачів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького у складі двадцятьох учасників на чолі з ректором, професором Солоненком Анатолієм Миколайовичем 7 жовтня взяла участь в освітньому симпозіумі «Роль освіти в епоху дезінформації та технологічного прогресу», який відбувся в місті Києві під егідою Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів в Україні, Міністерства освіти і науки України, Академії україномовної преси, посольств Великої Британії та США в Україні в рамках проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Для участі в цьому проекті його організаторами від нашого університету було відібрано дві заявки (координатори – Т.В.Коноваленко та С.С.Ізбаш).

Під час урочистої зустрічі перед багато численною аудиторією (понад 400 учасників) виступили посли США та Великої Британії, представники МОН України, міжнародні експерти з педагогіки та інфо-медійної грамотності, також відбулись панельні дискусії. Провідним питанням, яке порушувалося під час обговорення, була проблема інфо-медійної грамотності Українців.

8-9 жовтня наша команда долучилася до участі в тренінгах з інфо-медійної грамотності за методологією Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів в Україні (IREX).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *