Участь у міжнародній програмі Teaching Excellence Programme15 травня 2020 р. декан філологічного факультету, доцент Т.В. Коноваленко, доцент кафедри іноземних мов О.А. Гончарова та старший викладач кафедри математики і фізики А.С. Яковенко розпочали участь у міжнародній програмі Teaching Excellence Programme, яку на чолі з ректором університету А.М.Солоненком виграли ще в лютому 2020 р.

Грантодавцями та організаторами програми є British Council Ukraine у співпраці з Інститутом вищої освіти НАПН України та британською організацією Advance Higher Education.

Хоч перша зустріч мала відбутися face-to-face, карантин дещо змінив час і місце зустрічі. Незважаючи на те, що місцем зустрічі був конференц-зал Zoom, вона була максимально інтерактивною. Також ця подія мала свої унікальні особливості-переваги. По-перше, тренери й учасники першого вебінару 4-тижневого курсу були представлені двома країнами – Великою Британією та Україною, 10-ма вишами-учасниками проекту та 3-ма організаціями-організаторами. По-друге, тренування й спілкування ґрунтувалось на досвіді учасників і проходило у вигляді обміну ним. По-третє, використовувалась функція розподілу учасників на групи в Zoom конференц-залі. І це тільки початок.

Щиро дякуємо Світлана Калашнікова, Юлії Соболь, Людмилі Таценко та тренерам з Великої Британії Kathy Wright і Caroline Brennan за чудовий захід, надзвичайно потрібну програму і можливість викладачам нашого університету взяти участь в цій програмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *