Участь у Міжнародній конференції «Інновації в сучасній освіті: український та світовий контекст»18-19 квітня 2019 р. декан філологічного факультету, доцент Коноваленко Т.В. представляла наш університет на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Інновації в сучасній освіті: український та світовий контекст» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Тетяна Коноваленко виступила на пленарному засіданні із доповіддю «Формування інформаційно-цифрової компетентності майбутнього вчителя англійської мови», у якій поділилась досвідом участі в упровадженні експериментальної програми з «Методики навчання англійської мови» в рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління».

Насичена програма конференції дала змогу ознайомитись з інноваціями в сучасній середній і вищій освіті, специфікою навчання іноземних мов в контексті глобалізації та модернізації сучасного світу не тільки в теоретичній перспективі на пленарному й секційних засіданнях, але й опанувати професійно важливі вміння й навички у практичній діяльності на методичних майстернях з актуальної тематики.

Філологічний факультет нашого університету й факультет іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є партнерами, тому планують подальшу співпрацю в інноваційних напрямах розвитку вітчизняної освіти.

Участь у Міжнародній конференції «Інновації в сучасній освіті: український та світовий контекст»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *