30 листопада та 1 грудня студенти-програмісти кафедри інформатики і кібернетики МДПУ імені Богдана Хмельницького, у рамках фестивалю бізнес-ідей «StartUp Fest» (виставковий центр «Козак-Палац», м.Запоріжжя), брали участь у IT-хакатоні Like IT.

Організаторами хакатону стала рада студентів технічних ВНЗ Європи BEST (Board of European Students of Technology). Починаючи з 1989 року, ця інноваційна студентська мережа забезпечує студентів різних спеціальностей можливістю спілкування, взаємодії і культурного обміну, а також надає додаткову освіту в різних сферах людських й інженерних знань.

У перший день заходу студенти мали можливість відвідати презентації компаній ISD, Together Networks, LightIT, PowerCode, Incode, Computools, взяти участь у ярмарку кар’єри та тренінгах. О 14 годины було оголошено завдання та відбувся старт хакатону, який тривав безперервно цілу добу  до 14 години 1 грудня.

Студенти МДПУ, які були підготовлені викладачами кафедри інформатики і кібернетики проф. В.В.Осадчим та ас. А.Ю.Чемерис, взяли участь у всіх трьох категоріях::

Mobile – розробка мобільних додатків,
WEB – розробка веб-додатків,
Data science – розробка програм для обробки «великих даних».

Примітно те, що у складі однієї команди «WEB DEVченки» одні дівчата, які беруть участь у програмах «Women Techmakers»  та «Girl who code», що кілька років запроваджуються на кафедрі.

За підсумками другого дня хакатону команда «Code Ninjas» отримала 1 місце в категорії «Mobile», «Lords of Code» – 3 місце у категорії «Data science», «WEB DEVченки» – 4 місце у категорії WEB.

Вітаємо наших переможців!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *