Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького гідно представив нові розробки на Одинадцятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2020».

З 4 по 6 серпня у м. Києві відкрилася Одинадцята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2020» за участі МОН України, НАПН України.Власні досягненняпрезентували більше 500 закладів освіти і наукових установ. Учасникам виставки було надіслано привітання від Голови Верховної Ради України –Дмитра Разумкова, заступника МОН України – Любомири Мандзій, президента НАПН України – Василя Креміня.

До стенду МДПУ ім. Б.Хмельницького завітали Уповноважений із захисту державної мови – Тарас Кремінь, ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Сергій Бєліков і перший проректор Едуард Гугнін та ін.
У перший день відбулося нагородження закладів вищої освіти як учасників рейтингового виставкового конкурсу у різних номінаціях. За результатами рейтингу МДПУ імені Богдана Хмельницького отримав ГРАН-ПРІ-2020 у номінації «Лідер міжнародної діяльності».

 

 

Також у перший день відбулося нагородження університету в тематичному конкурсі в номінації «Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти». Матеріали для участі у конкурсі на тему «ІКТ як засіб індивідуальної професійної підготовки фахівців в умовах змішаного навчання» презентували завідувач кафедри інформатики і кібернетики – В′ячеслав Осадчий, доцент кафедри інформатики і кібернетики – Катерина Осадча, асистент кафедри інформатики і кібернетики – Ірина Крашеніннік.

За результатами роботи університет отримав диплом «За активну участь у презентації досягнень із модернізації національної освіти» а також відзначений сертифікатом якості наукових публікацій.
Ректора університету – Анатолія Солоненка було нагороджено почесною грамотою «За активну участь у розвитку сучасної національної освіти». Почесними грамотами «За вагомий внесок і плідну організаторську діяльність із створення національної освіти європейського рівня» були нагороджені перший проректор – Ірина Мальцева, проректор з наукової роботи – Людмила Москальова.
Вітаємо науково-педагогічний колектив університету із високими відзнаками на міжнародному рівні!

Інформацію підготовлено відділом з наукової роботи студентів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *