Протягом навчального року велику увагу в університеті приділяють проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи серед студентів. Інженер з протипожежної безпеки Дягель С.П. проводить зустрічі із студентами та викладачами у гуртожитках. Під час бесід вона всім присутнім роз’яснює основні правила пожежної безпеки, яких слід дотримуватися, щоб запобігти пожежі.

Так, 22 квітня Світлана Петрівна разом із куратором з організаційно-виховної роботи зі студентською молоддю університету провели роз’яснювальну бесіду у студентському гуртожитку №1. Під час заходу Дягель С.П. роз’яснила правила пожежної безпеки у побуті, нагадала про необхідність обережного поводження з вогнем, навчила заходам пожежної безпеки під час експлуатації побутових електроприладів та приладів опалення. Особливу увагу під час заняття було приділено правилам поведінки під час пожежі в приміщенні навчального закладу та організації евакуаційних заходів.

Також за допомогою плакатів та буклетів було ознайомлено студентів із різними вибухонебезпечними предметами, правилами безпечної поведінки у разі їх виявлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *