Команда Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького щаслива вітати перших щасливчиків – вступників з особливо небезпечних територій, які побачили у своїх електронних кабінетах заповітний статус “Рекомендовано до зарахування за кошти державного (регіонального) бюджету”!

Ми разом з вами проклали неймовірний шлях! Від розгублених через невідомість та страх за своє життя та майбутнє до кращих студентів-першокурсників МДПУ імені Богдана Хмельницького!

2022 рік для кожного з нас став роком випробувань. Насильно покинувши захоплене місто Мелітополь, стіни рідної альма-матер, команда МДПУ імені Богдана Хмельницького розпочала “нове життя” у статусі тимчасово переміщеного вищого навчального закладу у місті Запоріжжі.

Не зважаючи ні на що, свою роботу в умовах війни розпочата і приймальна комісія, яка з першого дня запустила активну роботу одразу у трьох напрямках:
🔶 активна таргетована рекламна кампанія в усіх соціальних мережах;
🔶 цілодобове онлайн консультування у Telegram та Viber чатах, Facebook месерджері;
🔶 повноцінна офлайн робота приймальної комісії за адресою м.Запоріжжя, Запорізького Козацтва, 6.

Таке оперативне та сучасне поєднання підходів до спілкування з молодим поколінням і є вдалим лайфхаком проведення якісної вступної кампанії на найвищому рівні!

Дорогі вступники! Ваша сміливість та вмотивованість разом з нашою силою та можливостями, зробили неможливе – в той час, коли ворог намагається знищити нашу націю, ми творимо майбутню інтелектуальну еліту України та даємо можливість отримати якісну вищу освіту європейського рівня від майстрів педагогічної справи!

А численні дзвінки та повідомлення з щирою радістю від вступників та невимовною подякою від батьків та колег із закладів загальної середньої освіти ще раз доводять, що Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького – БІЛЬШЕ, НІЖ УНІВЕРСИТЕТ!

Саме тут навчають бути успішними!

Не зволікай, адже сьогодні останній день подання заяв для вступу на основі повної загальної середньої освіти!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!  ВСЕ БУДЕ МДПУ!