В університеті пройшла конференція трудового колективу, яка зібрала 123 делегати. На ній заслухали звіт ректора університету Анатолія Солоненка про виконання контрактних зобов’язань за 2018 рік, звіт голови Первинної профспілкової організації Тетяни Дюжикової про виконання колективного договору у 2018 році. Під час заходу також йшлося про затвердження графіку навчального процесу на 2019-2020 навчальний рік і про зміни у складі Вченої ради університету.

У звіті ректора т.в.о. ректора Ірина Мальцева наголосила, що 2018 рік був вдалим і досить насиченим важливими подіями для всього колективу університету. МДПУ імені Богдана Хмельницького подовжив свою діяльність у режимі розвитку. Це є ознакою конкурентоспроможності вишу, його прагнення до нових досягнень. Завдання, які стояли перед колективом у 2018 році вона вважає виконаними. А визнання цього – святкування 95-річчя МДПУ на державному рівні, під час якого високі нагороди одержали багато колег.

Ірина Андріївна детально проаналізувала основні аспекти наукової, інноваційної, навчальної, виховної, міжнародної, адміністративно-господарської та інших ділянок роботи вишу, акцентуючи увагу на здобутках МДПУ і викликах, перед якими постав університет.

Після обговорення, делегати конференції трудового колективу одноголосно ухвалили звіт ректора, висловивши довіру та високу оцінку його діяльності.

Звіт ректора університету Анатолія Солоненка про виконання контрактних зобов’язань за 2018 рік можна передивитися за посиланням.

У своєму виступі голова первинної профспілкової організації університету Тетяна Дюжикова підкреслила, що в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького панує цілковите взаєморозуміння між ректоратом і представниками первинної профспілкової організації.

Тетяна Миколаївна відзначила, що в університету немає заборгованості з виплати заробітної плати. Усі співробітники вишу вчасно та в повному обсязі отримують оплату, встановлені доплати і надбавки, індексацію (відповідно до Постанови КМУ), виплати за вислугу років (ст. 57 Закону України «Про освіту»).

У виші дбають і про соціальний захист своїх працівників. Крім того, вона зазначила, що ППО докладає усіх зусиль, аби підтримати працівників університету. Зокрема, за 11 місяців цього року 213 осіб – членів профспілки МДПУ отримали матеріальну допомогу в розмірі 73450 грн. Ще одним важливим напрямком роботи профспілкової організації є преміювання. За звітний період 255 осіб отримали заохочення в розмірі 87715 грн.

Також за рахунок профспілки, на пільгових умовах, 24 дитини співробітників отримали змогу відпочити улітку в дитячих оздоровчих таборах «Зміна», «Северянин», «Салют», «Чайка». Сума, витрачена профспілковим комітетом на оздоровлення дітей у 2018 році, становила 44295 грн.

Тетяна Миколаївна також зупинилася на таких важливих напрямках діяльності профспілкової організації, як забезпечення культурного дозвілля співробітників і студентів вишу: члени профспілки МДПУ мають можливість зі значними знижками стати учасниками екскурсійних поїздок до інших міст України, оздоровитися на базі відпочинку «Еллада» (36320 грн) тощо. Крім того, до Нового року члени профспілки отримують солодкі подарунки для діточок – 27360 грн. А наприкінці грудня в університеті влаштують свято ялинки для дітей співробітників.

Багато уваги приділяється і до молодіжних ініціатив – культурно-масова і спортивна робота, на яку виділено 146007 грн.

Своєю чергою, т.в.о.ректора Ірина Мальцева подякувала представникам первинної профспілкової організації за плідне соціальне партнерство з керівництвом університету.

На завершення Ірина Андріївна і Тетяна Миколаївна подякували колективу університету за сумлінну і віддану працю і привітали присутніх із наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *