17 січня 2020 р. в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів випускникам. Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли 740 магістрантам вручили заповітні дипломи.

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

Першою на урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернулася в.о.ректора університету, перший проректор Ірина Мальцева, яка тепло і сердечно привітала випускників із закінченням навчання в університеті. «У цей радісний день щиросердечно вітаю Вас з успішним закінченням рідного університету. Хай доля щедро дарує Вам плідну працю, творче натхнення й невичерпну енергію для здійснення задуманого й омріяного. Хай впевненість у собі стане запорукою Вашого успіху, додасть наснаги для написання нових сторінок історії Вашого життя», – зауважила Ірина Андріївна.

Зворушливим було привітання випускникам від ректора університету Анатолія Солоненка

Щирі слова привітання пролунали і від секретаря Мелітопольської міської ради Романа Романова, депутата Запорізької обласної ради Євгена Дем’яненка, начальника управління освіти Мелітопольської міської ради Ірини Щербак.

Щоб завжди підтримувати тісний зв’язок з випускниками і продовжувати спілкуватися та співпрацювати, начальник інформаційно-обчислювального відділу Олександр Павленко запропонував присутнім долучитися до Асоціація випускників МДПІ та МДПУ.

Пісні і танці в залі зробили атмосферу свята незабутньою. У подарунок для випускників відбулися виступи ансамблю «Цвіт папороті» (художній керівник О.Ускова); випускниці університету 2016 року, фіналістки вокального проекту «Голос А» В.Загорко; народного ансамблю сучасного танцю «Старлайт» Мелітопольського вищого училища культури (художній керівник та балетмейстер-постановник О.Тарасова); лауреатів конкурсів джаз-квартет «Саунд версія» (удожній керівник О.Стотика); народного ансамблю народного танцю «Запорізькі обереги» Мелітопольського вищого училища культури (художній керівник та балетмейстер-постановник Людмила Черкез).

Шановні випускники! Щиро вітаємо вас з отриманням дипломів! Пам’ятайте свій рідний університет, у стінах якого ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому! Бажаємо, щоб отриманий диплом магістра став не просто документом про вищу освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *