Творчий майстер-клас від викладачів Олександра і Ганни Брянцевих для маленьких читачів Мелітопольської центральної дитячої бібліотеки «Мальвіна»Очікувано несподівано наш майстер-клас «Паперові дива»,  який ми представили цими вихідними на Святі-ярмарку тренінгів і майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих, отримав нове продовження. Об’ємна 3D-листівка-трансформер «Happy Halloween» , яку робили учасники нашого майстер-класу, виявилася настільки популярною, що до нас звернулися представники Мелітопольської  центральної дитячої бібліотеки «Мальвіна» з пропозицією провести в стінах бібліотеки майстер-клас по виготовленню такої листівки з її постійними читачами.

Завдяки цьому, без перебільшення, щасливому збігу обставин, ми потрапили на гостину до наших щирих друзів. Певна річ, що перебувати у стінах бібліотеки і не згадати про книги — це було б неприпустимим, тож не дивно, що наша зустріч із читачами бібліотеки розпочалася саме з обговорення книги. От тільки книга зруйнувала усі стереотипи про книги, адже це, як з’ясували для себе маленькі читачі,  була об’ємна pop-up- книга, або як ще називають такі книги – книга з живими сторінками «Harry Potter».  Захвату і подиву маленьких читачів не було меж. Вони знову і знову поверталися до об’ємних ілюстрацій, упізнавали героїв, і настільки захопилися, що  на останніх сторінках і розворотах  вже  «запідозрювали» об’ємні елементи навіть там, де їх не було.

Надихнувшись від перегляду книги,  маленькі читачі перейшли до власне виготовлення об’ємної 3D-листівки-трансформера «Happy Halloween». І робота закипіла, та ще й така, що й дорослі, спостерігаючи це захопливе дійство,  і собі не втрималися і долучилися до цікавого дозвілля.  Утім, усі, хто виготовляли листівку, мабуть, дружно б заперечили: «Про яке дозвілля йдеться?! Ні, праця і дуже відповідальна праця!» І мабуть, теж би мали рацію. Адже, хоча за виготовлення листівки не було використано жодної краплі клею — його замінив професійний дизайнерський двосторонній скотч — зметикувати, у якій послідовності поєднувати деталі листівки, без уважності і старанності у своїх діях було не обійтися. Ось так і проходив цей майстер-клас, під покровом її Величності Творчості, яка полонила усіх без винятку — і допитливих дітей і доброзичливих дорослих, professionals and newbies.

Матеріал підготували Олександр і Ганна Брянцеви

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *