Тут найкрутіші студенти та викладачі!Двері Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького сьогодні відкрилися для 183 учнів Мелітопольських шкіл і ліцеїв, а саме №5, 7, 9, 10, 11, 15, 19, 22, 25.

 Абітурієнти отримали змогу поспілкуватися з керівництвом університету, інституту і факультетів, кафедр та представниками приймальної комісії.

Зі вступним словом до присутніх звернувся ректор Анатолій Солоненко: «Я впевнений, що сьогоднішня зустріч стане початком вашого багаторічного спілкування з університетом, де ви зможете отримати освіту у будь-якій галузі знань. Обравши МДПУ, ви точно не помилитеся, адже отримаєте не тільки гідну освіту, але й знайдете вірних друзів». Анатолій Миколайович звернувся до учнів із запитанням «Хто хоче працювати ректором вишу?» Знайшлися двоє смільчаків, які відверто про це мріють. Це учень зош №22 Гулін Ілля і студентка 1 курсу МДПУ Бабак Валерія. Ректор із задоволенням показав свій кабінет і відповів на запитання, що найбільш цікавили майбутніх ректорів під час чаювання.

Під час загальної зустрічі учні дізналися про особливості навчання на факультетах, можливості майбутнього працевлаштування, спектр освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті тощо.

Наприкінці заходу відбувся розіграш білетів на гру КВК на Кубок ректора, що відбудеться 30 жовтня.

Проведені дні відкритих дверей вселяють надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів Мелітополя оберуть саме Мелітопольський державний педагогічний університет університет під час вступної кампанії 2020 року і поповнять ряди студентства у нашому славному закладі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *