Щоб знайти відповіді на питання, які турбують вчителів і батьків, дати конкретні поради та консолідувати зусилля батьків і вчительства, 13-17 квітня відбувся «Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020: Тримай п’ять, освіто!» – 5-денна онлайн-конференція, ініційована найбільшою в Україні вчительською спільнотою EdCamp Ukraine.

В онлайн-конференції взяли участь Сухомлінова Анастасія (заступниця голови студентської ради) та Ковальов Андрій (заступник голови відділу з національно-патріотичного виховання та соціальної роботи з студентською молоддю).

Символічне «п’ять» стосувалося п’яти тем та експертних сесій на день. Усі разом становили загальнонаціональне розуміння викликів в українській освіті під час кризи пандемії коронавірусу та за її межами.

Освітня політика – перший з п’яти напрямків онлайн-EdCamp’у 2020: школа зараз і у «світі після». Ось лише декілька питань з тих, які обговорювалися онлайн 13 квітня:

– Які рішення зараз потрібно приймати на державному і місцевому рівнях?

– Що робити з навчальним процесом? Із ЗНО? З реформою НУШ?

– Що буде зі школою, коли карантин закінчиться?

Другий напрям онлайн-EdCamp’у 2020: школа зараз і у «світі після» – фінансові та правові виклики, а саме:

– Як можна долати економіко-фінансові виклики, що насуваються на фоні пандемії.

– Як керувати бюджетами – від державного до шкільного.

– Хто кому має щось надавати, і хто від кого має право щось вимагати.

Третій напрям онлайн-EdCamp’у 2020: школа зараз і у «світі після» – дистанційна освіта, яка давно була одним з прогресивних методів у загальній системі шкільної освіти, але сьогодні стала єдиним.

Четвертий напрям Антикризового національного онлайн-EdCamp’у 2020: школа зараз і у «світі після» – фізичне здоров’я і психологічна стійкість.

Освіта – це не тільки вчителі і вчительки, учні і учениці. Це батьки, міністерства, законотворці, бізнес, медицина, культура, технології, ЗМІ і багато різних сфер. Саме про це говорили у п’ятому напрямі онлайн-EdCamp’у 2020: школа зараз і у «світі після» – педагогіка партнерства та критичне мислення.

Сухомлінова Анастасія також взяла участь у квесті від одного зі спонсорів «Шкільний світ» та посіла там І місце.

Залишити відповідь