17 квітня природничо-географічний факультет на платформі Zoom організував та провів он-лайн конференцію-консультацію «Вступна кампанія 2020» для загальноосвітніх закладів Нікольського району Донецької області.

Модератором заходу виступила доцент кафедри  кандидат географічних наук Левада О.М.

На он-лайн зустрічі були присутні 41 учасник. Проректор із заочної форми навчання доцент Арабаджи О.С. надала загальну  інформацію про університет. Декан природничо-географічного факультету доцент Донченко Л.М. ознайомила зі спеціальностями факультету. Відповідальний секретар приймальної комісії доцент Дубяга С.М. ознайомила з основними положеннями Правил прийому. Учасники зустрічі також ознайомилися з особливостями та перевагами навчання, практичною підготовкою, науковою роботою на факультеті.

Завідувач відділу освіту Нікольського району Марков П.В. від імені викладацького складу та учнів озвучив перелік питань щодо вступу за освітнім ступенем бакалавра та магістра, дуальної форми навчання, умов проживання в гуртожитках, підвищення кваліфікації вчителів тощо, які були детально обговорені під час конференції.

Підводячи підсумки конференції домовилися провести наступну зустріч у  травні місяці.

Дякуємо колегам Нікольського району за участь в он-лайн конференції і чекаємо випускників в нашому університеті!

Інформацію підготувала Левада О.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *