Співробітниця Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького Юлія Дюжикова потрапила в біду. У молодої дівчини діагностували гострий лейкоз (рак крові). Життя Юлії залежить від операції з пересадки кісткового мозку, яку в Україні не роблять. Провести операцію можуть в Ізраїлі. Ціна порятунку життя – 250 тисяч доларів.

За словами батька дівчини Юрія Дюжикова, нічого НЕ віщувало біди. Три тижні тому колеги Юлі помітили, що вона бліда. Значенню цього зауваження дівчина НЕ надала, оскільки завжди була білошкірою блондинкою. Але аналіз крові в амбулаторію все-таки здала. Він показав низький рівень гемоглобіну. Дівчині прописали корекцію харчування, а незабаром повідомили – в її крові виявлені ракові клітини. Юлію терміново госпіталізували в відділення Гематології Запорізької обласної клінічної лікарні, де вона проходить лікування. Результати обстежень невтішні: у дівчини діагностували гострий лейкоз крові з сильним пошкодженням кісткового мозку.

Їй проводять курс хіміотерапії. Для порятунку життя терміново потрібна пересадка кісткового мозку. В Україні її НЕ роблять. Боротися за життя Юлії готові ізраїльські лікарі, але ціна порятунку там – 250 тисяч доларів. Для сім’ї дівчини це колосальні кошти – батько Юлії працює вчителем фізкультури в ліцеї № 9, мама – співробітниця МДПУ ім. Б. Хмельницького. Сім’я дівчини звертається до всіх небайдужих людей за допомогою. Без підтримки благодійників витримати цей удар долі їм НЕ під силу.

Допомогти фінансово можна, перерахував будь-яку посильну суму
на карту “Приватбанку”: 4149 4991 3693 3999 або розрахунковий рахунок в “Приватбанку”: 26200880420614 (Дюжиков Юрій Олександрович, батько дівчини, тел. 096-792-85-85).

Карта мами Тетяни 4149 4978 7037 6516 Приватбанк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *