«Технологія викладання інтегрованого навчального предмета «Українська мова. Читання» в другому класі НПП «Інтелект України»31 січня 2020 р. на базі Мелітопольської загальноосвітньої школи І ступеня №2 Мелітопольської міської ради Запорізької області відбувся семінар «Технологія викладання інтегрованого навчального предмета «Українська мова. Читання» в другому класі НПП «Інтелект України». Для вчителів 2 класів, що працюють за всеукраїнським науково-педагогічним проектом «Інтелект України» у Запорізькій області.

Учасників семінару привітала директор школи Громак Людмила Іванівна, яка у своєму виступі підкреслила необхідність впровадження інноваційних технологій під час роботи з дітьми молодшого шкільного віку, оскільки саме вони є майбутнім нації.

На семінарі також було висвітлено питання нормативно-правового-забезпечення науково-педагогічного проекту «Інтелект України» (д-р пед. наук, проф., проректор з наукової роботи університету Москальова Л.Ю.) та особливостей полі функціонального уроку у початковій школі (канд. пед. наук, ст. викл. кафедри початкової освіти Чорна В.В.).

Учасники семінару мали змогу відвідати презентаційний полі функціональний урок «Українська мова. Читання», які провела Кваскова Олена Іванівна, заступник директора з НМР Мелітопольської загальноосвітньої школи І ступеня №2, учитель початкових класів. Олена Іванівна показала алгоритм побудови, типові методи та навчальні технології полі функціонального мовного уроку в початкових класах, що навчаються за НПП «Інтелект України».

Після уроку відбулося обговорення учасників семінару під час відкритого мікрофону та неформального спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *