Щороку учнівська та студентська молодь вшановує генія української нації Кобзаря під час участі у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Цього року відповідно до листа Міністерства освіти і науки України урочисте відкриття першого етапу конкурсу у закладах освіти повинно бути 18 жовтня 2018 року.  

У листі Міністерства освіти і науки України вказано на те, що цей конкурс сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка. Так, дійсно, сьогодні учні у школах та студенти в університетах виконуючи завдання за творчістю Шевченка, чітко усвідомлюють роль та місце Кобзаря в історико-літературному процесі нашої країни та у світі.

У стінах Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького урочистості з нагоди початку IX  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка провели викладачі кафедри української і зарубіжної літератури 18 жовтня 2018 року.

До участі у конкурсі долучились студенти різних курсів, магістри філологічного факультету. За результатами виконаних завдань буде обраний найкращий знавець спадщини Кобзаря, який надалі представлятиме наш виш в області.

Інформацію підготувала завідувач кафедри української і зарубіжної літератури Шарова Т.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *