Свято музики30 жовтня 2019 року в межах «Методичної майстерні педагога Нової української школи» відбувся черговий Всеукраїнський науково-методичний семінар «Професійно-компетентнісна самореалізація музиканта у виконавській та педагогічній діяльності». Свято музики підготувала кафедра інструментального виконавства та музичного мистецтва естради (завідувач кафедри доцент Білецька М.В.).

З привітальним словом до учасників семінару звернулися кандидат педагогічних наук, директор Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Федорова О.В., кандидат педагогічних наук, доцент Черняк Є.Б.

Яскраві та змістовні доповіді учасників семінару доповнювалися виступами інструменталістів, вокалістів та мистецьких колективів. Різноманітні музичні твори пролунали у виконанні учнів музичних шкіл, шкіл мистецтв м. Мелітополя, Палацу творчості, студентів МДПУ.

Незабутнє враження на слухачів справили майстер-класи провідного викладача кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради Євгенії Борисівни Черняк з учнями Мелітопольської дитячої школи мистецтв.

Цікавими та практично-орієнтованими були доповіді старшого викладача цієї кафедри Власенко Елеонори Анатоліївни та викладачів Генічеської мистецької школи  Кальницької Вікторії Марківни та Лебедєвої Єлизавети Григорівни.

Надовго запам’ятається всім присутнім ця культурна подія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *