Професорсько-викладацький і студентський колективи Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького щиро співчувають рідним та близьким Назаренка Ігоря Миколайовича з приводу непоправної втрати. Пішов з життя чоловік, чий внесок у розвиток університету важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота в стінах МДПУ. Передчасна смерть Ігоря Миколайовича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег та вдячних студентів. 

Назаренко І.М. працював в університеті з 1985 р. Трудову діяльність розпочав з посади концертмейстера, пройшовши шлях до доцента кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії. Ігор Миколайович був висококваліфікованим викладачем, талановитим науковцем, вмілим і досвідченим працівником, активним учасником суспільного життя університету, творчою особистістю, здатною сприяти розвиткові студентської молоді.
Автор понад 60 наукових і навчально-методичних праць.
Тривалий час (2000-2010 рр.) виконував обов’язки заступника декана факультету мистецтв і художньої освіти з навчальної роботи.

Світла пам’ять про нього назавжди лишиться в наших серцях.

 

Ректор університету Анатолій Солоненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *