СТУДЕНТСТВО МДПУ – ЛІДЕРИ МОЛОДІЖНОЇ ДУМКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ!
13 березня 2024 року у місті Запоріжжі було проведено засідання молодіжного консультативно-дорадчого органу Обласної студентської ради при Управліні молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.
Засідання проходило в змішаному форматі.
На порядку денному було оновлення складу Ради, а саме:
1. Зміни в складі ОСР.
2. Заміна секретаря ради.
3. Вибори заступника ради.Крім цього було обговорена ще низка питань:
Презентація роботи секторів.
Залучення оновленого складу ради в сектори та ін.
Родина МДПУ імені Богдана Хмельницького щиро вітає здобувачку вищої освіти хіміко-біологічного факультету Устюгову Яну із обранням на посаду заступника голови Обласної студентської ради ЗОДА!
Так тримати! Успіхів і наснаги в роботі!
Серед студентів нашого університету до консультативно-дорадчого органу також було обрано здобувача вищої освіти факультету інформатики, математики та економіки, голову Студентської ради університету Розумейко Назара!
Варто наголосити, що в сучасних реаліях війни наша молодь намагається турбуватися і спрямовує свій вектор діяльності не тільки на роботу з молоддю, а також і з дітьми, військовослужбовцями, літніми людьми. Не забувають і про навколишнє середовище, науку, утвердження громадянської ідентичності та інше.
Віримо, що їм все вдасться!
Вперед до нових досягнень!