Студентська рада МДПУ у національному студентському просторі.З 27 по 29 грудня голова Студентської ради університету Дуднік Катерина взяла участь у ІІ національному студентському форумі та ХV Генеральній Асамблеї Української асоціації студентів.

Молодь з усіх куточків України розглядала важливі питання студентства та розвитку студентських самоврядувань у м. Львові. Студентська рада університету погодилася з резолюцією щодо підтримки студентів Гонконгу у боротьбі за демократичні цінності, заявили про підтримку суверенітету і територіальної цілісності Грузії в межах її міжнародновизнаних кордонів та ухвалила рішення, щодо проведення внутрішніх перевірок пожежної безпеки зі залученням студентів в особі студентського самоврядування та підвищення стану пожежної безпеки у ЗВО.

Важливою частиною XV Генеральній Асамблеї Української асоціації студентів стало обрання її нового виконавчого комітету. Все студентство, що входить до ГО «Української асоціації студентів», бажає розквіту студентського молодіжного руху в Україні та нових звершень новоспеченій команді.

Української асоціації студентів – родина міцна і надійна!

Студентська рада МДПУ дякує Вам за те, що ви відкриті до допомоги та підтримки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *