Студентська рада МДПУ привітала дітей зі святом!Про початок літа, як завжди, нам нагадує дитячий сміх і жвава метушня, що супроводжує Міжнародний день захисту дітей. Цього року свято для дітей підготувала студентська рада МДПУ.

Від самого ранку діти відправились до Країни Дитинства на чарівному потязі, але для цього їм потрібно було заробити веселий квиток, будучи активними на станціях! До речі, станції були представлені Навчально-науковим інститутом соціально-педагогічної та мистецької освіти, хіміко-біологічним та філологічним факультетами. Діти мали змогу зробити собі яскраві закладки, чарівні листівки або неймовірної краси браслети.

Окрім цього, протягом свята малеча танцювала, грала та брала участь у конкурсах. В кінці свята всі разом станцювали запальний флешмоб та домовились обов’язково зустрітися у наступному році!

Дорогі хлопчики та дівчатка, прийміть найщиріші привітання від нас, дорослих. Нехай у вашому житті ніколи не буде розчарувань. Міцного здоров’я вам, успіхів у навчанні, безмежного щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *