15 лютого 2022 р. нашим університетом у партнерстві з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, ком’юніті «Прогресильні» і Британською Радою в Україні у режимі прямої трансляції на офіційній веб-сторінці університету і студентського телебачення було проведено вебінар «Як знайти формулу студентоцентрованої освіти?» #студентоцентричність_в_дії.

В обговоренні актуальної теми взяли участь перший проректор МДПУ імені Богдана Хмельницького Ірина Мальцева, засновник ком’юніті «Прогресильні» Богдан Ференс, координаторка ком’юніті «Прогресильні» Галина Красовська, заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олена Єременко, президент УАС у 2020 – 2021 рр. Андрій Калінін, голова студентської ради Анастасія Сухомлінова, випускники Альона і Максим Рутковські, викладачі Анастасія Яковенко, Ганна Варіна, професор Силезької академії прикладних наук (WST) Тетяна Несторенко, менеджер з освітніх проєктів Британської Ради в Україні Юлія Соболь, декан філологічного факультету Тетяна Коноваленко, голова Центру експертизи та моніторингу якості освітнього процесу Наталя Фалько.

Усі учасники поділились різними аспектами студентоцентричності і дійшли висновку, що вона є обов’язковою умовою існування і розвитку сучасної вищої освіти. Упродовж обміну досвідом на діалоговому майданчику було показано залежність студентоцентрованої освіти від зовнішнього і внутрішнього оцінювання якості, співпраці з громадськими об’єднаннями й активними професійними спільнотами, вивчення закордонного досвіду і засвоєння найкращих практик, грантової, проєктної діяльності, орієнтації на щоденні запити студентів і професійну реалізацію та становлення у суспільстві випускників.