Студенти хіміко-біологічного факультету відвідали БірючийСтуденти хіміко-біологічного факультету спеціальностей Біологія та Екології, з метою проходження навчальної практики з зоології безхребетних та зоології хребетних і в рамках договору про співпрацю між МДПУ імені Б.Хмельницького та НПП «Азово-Сиваський», здійснили виїзд до пів.о. Бірючого Азово-Сиваського національного природного парку.

Навчальний маршрут складався з відвідування інспекторських кордонів «Ворота», «Перебойня», «Чинка», «Бухта», території гніздування найбільшого птаха Європи орлана-білохвоста, колонії сірої та білої чапель, польового стаціонару МДПУ узбережжя Азовського моря та Утлюцького лиману.

Студенти мали змогу ознайомитися з видами хребетних тварин на півострові (Асканійський гібридний олень, Лань Європейська, Кулан середньо-азійський, Кінь свійський, фазан, шакал) та ряду видів безхребетних тварин екологічного угруповання мейобентосу. Проф. Кошелєв О.І. ознайомив студентів з особливостями морфології та екології птахів на півострові.

Висловлюємо вдячність за організацію та успішне проведення навчальної практики директору НПП «Азово-Сиваський» Поповчуку Є.С. та декану хіміко-біологічного факультету доц. Хромишеву В.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *