07 червня 2020 р. відбувся фінал Конкурсу «Дизайн та просування бренду», що проходив у рамках ювілейної Х Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» (IT-Universe) – найбільшої ІТ-олімпіади на території СНГ.

«IT-Планета» – це змагання, спрямовані на виявлення та підтримку практично повністю підготовлених студентів і молодих фахівців ІКТ-сфери. Олімпіада проходить щороку з 2007 р, в змаганнях щорічно беруть участь більше 15000 учасників, понад 900 закладів вищої освіти та змагаються учасники з 12 країн.

Цього року організатором конкурсу виступила кафедра комп’ютерних наук Київського національного університету культури і мистецтв та «Співтовариство ІТ-директорів України», партнерами виступили «Хай-Тек офіс Україна» та Українська національна цифрова коаліція «Коаліція цифрової трансформації». Фінал конкурсу проводився дистанційно в форматі інтернет-відеозв’язку за допомогою ZOOM в режимі відеоконференції.

До участі у конкурсі було подано проекти студентів спеціальності 015 «Професійна освіта» Рекун Надії, Стойкової Анастасії та Устюгової Ганни, проект студентки спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» Компанієць Алли та проект студентів спеціальності 014 «Середня освіта (Інформатика)» Анохіна Едуарда та Самойлова Володимира.

Тренером конкурсантів виступила асистент кафедри інформатики і кібернетики, член Спілки дизайнерів України Чемерис Ганна Юріївна.

За результатами відбіркового етапу серед учасників, які показали найкращі результати, до фіналу було відібрано розробки Анохіна Едуарда, Рекун Надії, Самойлова Володимира, Стойкової Анастасії та Устюгової Ганни, які блискуче захистили під час доповіді власні розробки та презентували ідеї та концепцію розробленого фірмового стилю.

За підсумками фінальних змагань було визначено переможців 2 місце зайняла Устюгова Ганна та 3 місце посіла розробка команди Анохіна Єдуарда та Самойлова Володимира.

Зокрема у командному заліку серед ЗВО (Рейтинг ЗВО)Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького посів 3 місце!

Наші вітання фіналістам та призерам, успіхів та наснаги у подальшому творчому шляху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *