Стартував «Марафон першокурсників 2019 року»Ось і розпочався новий навчальний рік! Як відомо, початок вересня – це важливий і, найчастіше, нелегкий день у житті першокурсників, адже вони прощаються зі школою і звичною для себе обстановкою та розпочинають новий етап у своєму житті – студентські роки.

Вже традиційно, в середині вересня, в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького проходить посвячення в першокурсники. Цього року відділ організаційно-виховної роботи з молоддю влаштував «Марафон першокурсників 2019 року», який розпочався з І туру – квесту «Секретні матеріали МДПУ».

Отримавши маршрутні листи, п’ять команд з натхненням вирушили підкорювати завдання квесту по зазначених місцях. На кожному етапі першокурсники виконували завдання і дізнавалися щось нове про університет і встигли вперше відчути, що хлопці і дівчата з якими вони будуть навчатися протягом чотирьох років, можуть бути справжньою командою.

Старт гри відбувався на площі перед головним корпусом. Командам необхідно було пройти 5 локацій і виконати 10 завдань. Коли остання команда прийшла до фінішу, були підведені підсумки квесту.

За підсумками оцінювання переможець – команда філологічного факультету, 2-е місце – природничо-географічний факультет і Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти, 3-е місце – факультет інформатики, математики та економіки, 4-е місце – команда хіміко-біологічного факультету.

Але це ще не перемога! Наступного дня відбудеться ІІ фінальний тур «Марафону першокурсників 2019 року» – «Конкурс талантів «Хто крутіший?»

Бажаємо першокурсникам більше позитивних емоцій, незабутніх вражень від студентського життя і, звичайно, подальших перемог!

Залишити відповідь