Стартувала спартакіада МДПУ!19 вересня, на території стадіону «Спартак» відбулося відкриття спартакіади Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Найактивніші, швидкі, стрибучі та найспортивніші  студенти з філологічного, природничо-географічного, факультету інформатики, математики та економіки, навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти взяли участь у змаганнях з легкої атлетики.

Вони були поділені на такі категорії: біг на дистанцію 100м. (для хлопців та дівчат), 400м. (для дівчат), 800 м (для хлопців) та стрибки у довжину з розбігу.

У категорії біг на 400м (жінки): І місце – Дуднік Катерина та Баришполь Наталія, ІІ місце – Біляк Аліна , ІІІ місце – Начосна Вікторія.

У категорії біг на 800м (чоловіки): І місце – Сотник Олександр, ІІ місце – Смірнов Ростислав , ІІІ місце – Латинін Олександр .

У категорій біг на 100м (жінки): І місце – Дуднік Катерина та Баришполь Наталія, ІІ місце – Бєляєва Анастасія та Ковальова Єлизавета, ІІІ місце – Субботіна Юлія та Ельвіна Суюнова.

Стрибки у довжину з місця (жінки): І місце – Дуднік Катерина, ІІ місце – Субботіна Юлія, ІІІ місце – Головата Яна.

Стрибки у довжину з місця (чоловіки): І місце – Дмитров Артем, ІІ місце – Блищик Данило, ІІІ місце – Марков Владислав. Спеціальність «Фізичне виховання» брала участь окремо від конкурсу.

За спільним заліком: І місце – філологічний факультет, ІІ місце – природничо-географічний факультет, ІІІ місце – Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти, IV місце – факультет інформатики, математики та економіки.

Залишайтеся спортивними, здоровими і активними!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *