29 листопада в межах програми «Гість університету» в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького 29 листопада 2022 року відбулася відкрита лекція за темою: «ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В РОБОТІ З НЕМОВЛЕННЄВИМИ ДІТЬМИ» за освітніми компонентами «Спеціальна психологія», «Клінічна психологія», «Нейропсихологія», «Технології проведення корекційно-розвиткових занять», «Психофізіологія з практикумом».

Лектором виступила Юлія Поліщук – старший викладач кафедри педагогіки та спеціальної освіти Дніпровського національного університету, голова Громадської організації «Центр розвитку, корекції, психіатричної, психологічної, педагогічної допомоги для дітей та дорослих «Територія розвитку»», член асоціації «Дитячих та сімейних психологів України», медичний психолог, арт-терапевт, дефектолог, логопед, педагог, ведуча освітніх вебінарів для фахівців допомогаючих професій.

На лекції було продемонстровано передові практики, презентовано новітні інноваційні технології в роботі з дітьми, що мають мовленнєві порушення. Здобувачі мали змогу ознайомитися з особливостями та перевагами таких методами як мікрополяризація, високочастотна терапія, су-джок терапія, ігри з фітболом та інше.

Зустріч спрямована на формування в здобувачів компетентностей за відповідними освітніми компонентами.

Модераторами заходу виступили – к.психол.н., доцент кафедри психології Шевченко С.В., магістр психології, старший викладач кафедри психології Варіна Г.Б.

Дякуємо Юлії Поліщук за представлення цікавого досвіду на відкритій лекції, що є свідченням її високого професійного, науково-методичного рівнів.

Сподіваємося на подальші партнерські відносини та плідну співпрацю.

Посилання на сторінки Юлії: