21 жовтня відбулося п’яте засідання Спілки Рад молодих вчених. У цьому заході взяла участь голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених МДПУ імені Богдана Хмельницького доц. Чорна В.В.

З вітальним словом та сподіваннями плідну співпрацю з молодими науковцями України виступила голова Ради молодих вчених при МОН пані Олеся Ващук.

Підкреслимо, що Спілка Рад молодих вчених – це робочі онлайн наради, що регулярно відбуваються, у ході яких обговорюються поточні проблеми молодих науковців та шляхи їх вирішення, стан та перспективи розвитку регіональних Рад молодих вчених, методи активізації діяльності та помноження результативності роботи та питання, з якими звертаються зацікавлені особи до РМУ при МОН.

Ключовими питаннями для обговорення на зустрічі було визначено: проведення Школи молодого вченого 2.0 (координатор – К.Бабікова) та обговорення Меморандуму про співробітництво молодих вчених (координатор – О.Торбас).

У ході зустрічі молоді вчені університету отримали корисну інформацію, що допоможе визначити вектор подальшого розвитку.

Підготувала: доц. Чорна В. В.