21 січня 2020 року викладачі кафедри української і зарубіжної літератури, доценти Шарова Т.М. та Шаров С.В. відвідали Дніпрорудненську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів «Талант» (директор Здор О.В.).

Співпраця з сучасними «Талантами»

Традиційно від представників університету адміністрації школи було вручено власні напрацювання викладачів кафедри української і зарубіжної літератури (монографії, навчальні посібники, електронні підручники) в медіатеку школи для подальшого користування. Після офіційних привітань директор провела цікаву екскурсію школою та ознайомила викладачів з деякими напрацюваннями та досягненнями колективу.

Співпраця з сучасними «Талантами»

Слід констатувати той факт, що школа гармонійно поєднує традиції з новаторством, забезпечує високий рівень освіти і різнобічний особистісний розвиток школярів. У стінах Дніпрорудненської спеціалізованої школи «Талант» працює молодий, але досвідчений колектив вчителів, серед яких є випускники Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Матеріально-технічна база закладу освіти досить потужна: всі початкові класи мають сучасне обладнання, нові меблі, наочність.

Великий спортивний зал, ляльковий театр, декілька ресурсних кімнат надають можливість здобувачам освіти творчо розвиватися та набувати важливих компетентностей.

Співпраця з сучасними «Талантами»

Приємна, динамічна та доброзичлива атмосфера у школі дозволяє вчителям працювати інноваційно та постійно підвищувати свою кваліфікацію. Під час зустрічі з адміністрацією школи додатково було проведено робочу нараду викладачів МДПУ імені Богдана Хмельницького з вчителями-філологами, де намічено подальші плани  щодо співробітництва з нашим університетом.

 

Дякуємо директору школи Здор Олені Василівні за організацію зустрічі,  цікаву екскурсію та можливість спілкування з вчителями-предметниками. У подальшому маємо багато планів та намірів щодо тісної та плідної співпраці! 

  

Інформацію підготували

доценти кафедри української і зарубіжної літератури

Шарова Т.М., Шаров С.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *