Співпраця з Мелітопольською ЗОШ № 22 у сфері полікультуності12 грудня 2019 р. декан філологічного факультету, доцент Т.В. Коноваленко та голова навчально-методичної комісії філологічного факультету Т.В. Тарасенко взяли участь у навчально-практичному міському семінарі «Школа полікультурної освіти: від ідеї до бренду», який проводився у загальноосвітній школі № 22 м. Мелітополя.

Метою семінару було зміцнення спроможності учасників щодо планування та проведення заходів з упровадження полікультурної освіти в закладах освіти.

Під час семінару учасники ознайомились з досвідом колективу школи у здійсненні полікультурної освіти, представленому у доповіді директора навчального закладу Яценка О. В. «Полікультурна родина – давайте познайомимось?!», відвідали оновлену експозицію шкільного музею полікультурності, взяли участь у різноманітних заходах, підготовлених учителями та учнями, серед яких: пітч «Хто я?», тімбілдінг «Толерантність та її складники», філологічний мікс полікультурної освіти, Lions-Quest «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття», майстер-клас з приготування правильної й корисної національної їжі.

Вразила гостинність, доброзичливість господарів семінару. Науково-теоретичне обґрунтування проблеми відбувалось в умовах психологічно позитивного клімату спілкування. Висловлюємо глибоку подяку організаторам семінару за цікавий, високоякісний, продуктивний і насичений захід!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *