1 жовтня 2020 року на платформі Google Meet пройшов Міжнародний науково-методичний семінар на тему: «Теорія і практика індивідуалізації навчання». Цей науковий форум зібрав науковців з України і Польщі для обговорення актуальних проблем формування індивідуальної траєкторії навчання студентів в умовах системних змін і трансформацій в суспільстві, детермінованих, зокрема, пандемією COVID-19.

Організатори семінару – Вища школа управління і адміністрації в Ополе, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Київський національний лінгвістичний університет, КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Національний університет «Запорізька політехніка», та інші заклади вищої освіти України.

На семінарі виступив проректор з наукової роботи Вищої школи управління і адміністрації в Ополе професор ВШУіА, доктор Тадеуш Покуса. Він розказав про те, з якими викликами зустрілися польські виші у зв’язку з введенням карантину: описав особливості дистанційної роботи зі студентами, вказав на найбільш ефективні цифрові засоби і інструменти, які були задіяні у процесі едукації, зупинився на питаннях організації і проведення практичних занять і виробничої практики.

За результатами обговорення кола актуальних питань, пов’язаних з індивідуалізацією навчання студентів, буде видано колективні монографії, які будуть розміщені на сайті польського вишу та українських вишів-партнерів.

Відділ міжнародних зв’язків виражає подяку за інформаційну та організаційну підтримку цього заходу викладачу кафедри психології Варіній Ганні Борисівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *