23.12.2020 р. відбувся на вебінар «Досвід упровадження курсу «Людина. Родина. Світ» в умовах Нової української школи».

Модераторами вебінару були автори курсу:

Помиткін Едуард Олександрович – доктор психологічних наук, професор (Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України);

Москальова Людмила Юріївна – доктор педагогічних наук, професор (Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького).

На вебінарі було оголошено результати фотоконкурсу Photo contest HFW-2020, де приймали участь учні початкової школи, які вивчають курс «Людина. Родина. Світ».

Цікаві виступи, присвячені організації цього конкурсу, були від Марини Львівни Ростоки, Ольги Олександрівні Баніт.

Фотоконкурс був представлений у п’яти номінаціях:

Найкраща презентація.

Найкращий фотоколаж.

Найкраща демонстрація ідеї.

Креативність і оригінальність представлення досвіду.

Найкраще групове представлення результатів діяльності.

До слова були запрошені методисти, психологи, вчителі початкових шкіл, які реалізують даний курс у практиці і працюють із навчальним матеріалом за розробленою програмою.

На вебінарі виступила Людмила Москальова, яка повідомила про навчальну програму, яка  призначена для дітей, що розвиваються на всіх рівнях – тілесному, емоційному, моральному, естетичному, духовному, − всупереч існуючим спрощеним виховним практикам.

Цікавим був і виступ Едуарда Помиткіна, який наголосив на актуальності запровадження курсу у сучасну школу, унікальності даного курсу та основні принципи, що були закладені програмою «Людина. Родина. Світ».

Також на вебінарі було презентовано 2 частину робочих зошитів курсу «Зима», де учасникам було проголошено про алгоритми та особливості роботи із ними. На вебінарі виступила представник групи художнього оформлення робочих зошитів − Москальова Ганна, яка детально розкрила можливості роботи учнів початкової школи із ілюстративним матеріалом зошитів.

Всі учасники отримали сертифікати, що надає можливість зарахувати участь у вебінарі як підвищення кваліфікації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *