30 жовтня 2019 р. доктором педагогічним наук, старшим викладачем кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи Н.І.Зайченко була проведена відкрита лекція на тему: «Соціальні інтервенції у практиці соціальної роботи». Лекційне заняття проводилось для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 231 Соціальна робота заочної форми навчання.

Метою лекційного заняття було висвітлення основних теоретичних положень концепцій про соціальні інтервенції у соціальній роботі та процесу соціальної інтервенції як часткової технології соціальної роботи.

Протягом проведення лекції здобувачі вищої освіти ознайомились із типологією соціальних інтервенцій у практиці соціальної роботи, із теоретичними положеннями провідних концепцій соціальних інтервенцій (особистісно-центрованою, психосоціальною, концепцією розвитку індивідуальності, проблемно-орієнтованою теорією), з методами оцінки при застосуванні соціального втручання як часткової технології соціальної роботи, з окремими положеннями Етичного кодексу соціального працівника.

Лектором було підібрано цікавий науковий матеріал, що дозволив застосовування прийомів розповіді, характеристики, пояснення, коментування та зберегти стійку увагу слухачів протягом всього заняття. Окрім того, викладач постійно залучав студентів до активної участі у занятті, використовуючи сучасні методичні прийоми та заохочувальні стимули.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *