17.11.2020 року на базі комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області відбулася зустріч представників кафедри екології, загальної біології та раціонального природокористування (завідувач кафедри Воровка В.П. та магістрантка Гавриш І.Ю.) з учнями еколого-натуралістичного відділу з питань роздільного збирання та утилізації твердих побутових відходів у м. Мелітополь.

Під час зустрічі завідувач кафедри Воровка В.П. розповів учням про важливість і необхідність формування екологічного мислення мелітопольців у галузі роздільного збирання та утилізації твердих побутових відходів, розповів про шкоду, яку наносять звалища твердих побутових відходів природному довкіллю і людині, про соціальну значущість такої діяльності.

Магістранка Гавриш Ірина розповіла про особливості роздільного збирання твердих побутових відходів, про соціальні та екологічні виховні акції, які проводять студенти і викладачі у цьому напрямку, показала власноруч зроблений ролик про сортування твердих побутових відходів, з яким нещодавно перемогла на обласному конкурсі екологічних репортажів.

Учні та викладачі Центру поділилися власним досвідом щодо роздільного збирання твердих побутових відходів і перспективами діяльності у цьому напрямку в м. Мелітополь, розповіли про участь у Всеукраїнському екофестивалі «Еко – це стиль мого життя» та поїздку на сміттєсортувальний  комплекс КП «Добробут» у с. Іллінці Вінницької області.

Усі учасники заходу дійшли спільної думки про те, що на перспективу по закінченні карантину необхідно продовжити спільну діяльність у цьому напрямі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *