Сьогодні перестало битися серце кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи МЕРКУЛОВОЇ НАТАЛІ ВОЛОДИМИРІВНИ.

Колектив Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького з глибоким болем висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті нашої колеги.

Наталя Володимирівна з 2003 по 2009 рр. навчалася в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, здобувши освіту з відзнаками за рівнями «бакалавр» і «магістр». У 2015 році успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності «теорія і методика професійної освіти», у 2021 році було присвоєно вчене звання доцента кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи.

Вся трудова діяльність Наталі Володимирівни була пов’язана з Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького:

З вересня 2009 року по серпень 2010 року – лаборант кафедри соціології.

З серпня 2010 року по серпень 2011 року – секретар відділення магістратури.

З вересня 2011 року по жовтень 2011 року – викладач-стажист кафедри соціальної педагогіки та дошкільної освіти.

З жовтня 2011 року по жовтень 2014 року – навчалася в аспірантурі університету.

З вересня 2014 року по серпень 2015 року – викладач-стажист кафедри соціальної педагогіки та дошкільної освіти.

З вересня 2015 року по  серпень 2017 року – асистент кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та дошкільної освіти.

З вересня 2017 року по травень 2021 року – старший викладач кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи

З травня 2021 року – доцент кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи

За плідну науково-педагогічну діяльність неодноразово отримувала відзнаки як керівництва університету, так і Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради (2015 р., 2017 р.), Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації (2019 р.).

Усі, кому доводилося спілкуватися з Наталі Володимирівною, запам’ятали її людяною і щирою, відкритою і завжди готовою прийти на допомогу будь-якої хвилини. Порядність і чесність – це її найголовніші риси характеру.

Чарівна і мужня жінка, водночас незламна й вразлива, яка так хотіла жити і до останньої хвилини боролася за це…

Її світлий образ назавжди залишиться в нашій пам’яті…