Система, що перевернула світ14 травня в аудиторії 49 відбувся науковий семінар «Менделєєвські читання», присвячений 150-річчю відкриття періодичної системи.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся заступник декана хіміко-біологічного факультету з наукової роботи Олександр Яковійчук, який зазначив, що семінар проходить в рамках Тижня науки в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

Завідувач кафедри неорганічної хімії та хімічної освіти професор Олександр Максимов під час вступної промови відмітив вагомий внесок Д.І.Менделєєва та відкритого ним періодичного закону у розвиток сучасного суспільства та науки.

Семінар продовжили студенти 115-х групи Юлія Касаджи, Олександр Хільченко і Ганна Тутова, які в своїх доповідях розкрили основні біографічні аспекти життя Д.І.Менделєєва, провели ретроспективний аналіз відкриття періодичного закону й періодичної системи.

Завершила семінар доцент кафедри ботаніки Ольга Пюрко, яка акцентувала увагу присутніх на значному положенні періодичної системи й закону не лише в хімічній науці, а й і у біології.

Інформацію підготувала Ірина Кулик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *