69% компаній вважають, що штучний інтелект допоможе закрити дефіцит кадрів у сфері інформаційної безпеки.. Такі дані наводить компанія Trend Micro за результатами дослідження, пише ComNews.

Штучний інтелект (ШІ) допомагає автоматизувати і спростити багато процесів, знизити потребу в ручній обробці великих обсягів даних. З цієї позиції використання ШІ в інформаційній безпеці знаходиться на самій початковій стадії.

Тим часом 63% опитаних заявили, що планують використовувати ШІ-технології, щоб автоматизувати процеси підтримки і забезпечення безпеки.

Чим більш складними стають загрози інформаційної безпеки, тим вище піднімається планка вимог для тих, хто покликаний захищати своє підприємство. Цей виклик вимагає кардинально переглянути підхід до створення засобів захисту і забезпечити механізми ШІ, що дозволяють радикально спростити роботу підрозділу, вважають в Trend Micro.

Технології завтрашнього дня – це використання ШІ в виявленні взаємозв’язків зловмисників, побудові графів, які розкривають їх приховану інфраструктуру.

Плюсом використання ШІ є скорочення часових витрат при кореляції і прогнозуванні інцидентів інформаційної безпеки. З іншого боку, технології ШІ і машинного навчання доступні, як для розробників продуктів для безпеки, так і для творців шкідливого ПЗ. Це просто інструменти, які з легкістю можуть бути використані будь-якою стороною і для захисту від кібератак, і для їх здійснення.

 

Інформацію підготував інформаційно-обчислювальний центр

Залишити відповідь