Школярі Якимівського району на екскурсії у геолого-палеонтологічному музеї27 лютого 2020 р. викладачі кафедри фізичної географії і геології доцент Гришко С.В., старші викладачі Непша О.В. та Іванова В.М. провели екскурсію в геолого-палеонтологічному музеї природничо-географічного факультету для учнів Охрімівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області.

Учні поринули у цікавий світ географічної науки. Гришко С.В. розповіла про роль географічних знань у житті кожного свідомого громадянина. Знайомство із світом геології продовжив Непша О.В. під час екскурсії у геолого-палеонтологічному музеї. Змістовна лекція-диспут «Геологічна історія розвитку органічного світу Землі» дуже жваво була сприйнята учнями. Діти цікавились окремими віхами в історії планети Земля, розвитку органічного світу та його окремих представників. Олександр Вікторович познайомив дітей з речовинним складом земної кори нашої планети та мінеральними багатствами Запорізького краю.

Учні подякували викладачам кафедри за змістовну екскурсію, а вчитель зазначила, що зміст та наповнення матеріалу лекції є яскравим доповненням до теоретичних знань учнів, які вони отримують на уроках географії в стінах школи.

Зустріч з учнями була інформативна, викликала жвавий інтерес і посприяла подальшій співпраці.

Школярі Якимівського району на екскурсії у геолого-палеонтологічному музеї

Інформацію підготувала доцент Гришко С.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *