31 серпня 2021 року під час засідання Вченої ради університету ректор Анатолій Солоненко вручив науково-педагогічним працівникам Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького нагороди, атестати професора та доцента.

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України  нагороджено заступника декана хіміко-біологічного факультету  Юсупову Ольгу Володимирівну.

Диплом кандидата наук було вручено старшому викладачу кафедри іноземних мов  Приходько Ілоні Миронівні.

Атестати професора отримали:

– професор кафедри соціології Глебова Наталя Іванівна;

професор кафедри початкової освіти Шевченко Юлія Михайлівна.

Атестати доцента отримали:

– доцент кафедри іноземних мов Маслова Аліна Вікторівна;

– доцент кафедри математики і фізики Муртазієв Ернест Гафарович;

– доцент кафедри соціології Семікін Михайло Олександрович;

– доцент кафедри іноземних мов Чорна Ольга Олександрівна.

У серпні місяці в університеті відбувся зовнішній аудит системи управління якістю. Результатом цього аудиту стало отримання Сертифікату на систему управління якістю в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 та ДСТО EN ISO 9001:2018. Як відзначила керівник центру ліцензування та акредитації Фалько Наталя Миколаївна отриманий сертифікат – не кінцевий результат, адже однією з вимог стандарту є постійне її вдосконалення та підвищення її результативності.

Щиро вітаємо колег і бажаємо міцного здоров’я, подальших наукових звершень та творчої наснаги!