Щирі посмішки, приємні слова викладачам, фото на згадку з одногрупницями...27-го червня в аудиторії 28 відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам хіміко-біологічного факультету.

З привітаннями до студентів-випускників звернулися заступники деканів і завідувачі кафедр факультету, які зазначили, що хіміко-біологічний факультет пишається своїми студентами, їхніми здобутками, досягненнями, завжди пам’ятає своїх випускників і підтримує їх на професійному рівні. А також підкреслили, що диплом – це лише перший етап у професійному зростанні та становленні майбутніх фахівців у відповідних галузях знань.

Найурочистішим моментом свята стала церемонія вручення дипломів. Випускники почули привітання та настанови від своїх викладачів, які по-справжньому раділи та вітали своїх студентів. Свої бажані дипломи отримали 68 випускників, з яких 10 – червоні.

Випускники, в свою чергу, не шкодували добрих слів, дякували викладачам за знання, досвід і душевне тепло, яким вони були оточенні на факультеті.

Доброго Вам шляху! Зичимо творчого натхнення, наполегливості, успіхів у всіх починаннях, здійснення всіх ваших мрій і життєвих планів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *