Із року в рік різдвяні зустрічі збирають найважливіших людей поруч. В наш час така традиція не втратила свою значущість.

12 січня 2021 року в актовій залі головного корпусу родина Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького зібрала своїх друзів і партнерів на святковому заході «Щасливі різдвяні зустрічі».

Присутніх в залі привітав ректор університету Анатолій Солоненко. Анатолій Миколайович висловив подяку партнерам за співробітництво і побажав міцного здоров’я, родинного щастя, любові, наснаги й подальшого спільного процвітання.

До вітань долучилися заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Михайло Семікін і голова Асоціації випускників МДПУ імені Богдана Хмельницького Андрій Орлов.

Святковий концерт та справжній різдвяний настрій дарували гостям:

камерний хор викладачів та концертмейстерів кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії, художній керівник і диригент – Заслужений працівник освіти України, доктор педагогічних наук Наталя Сегеда;

вихованці народного ансамблю бальних танців «Радуга», художні керівники – Заслужені працівники культури України Світлана і Станіслав Романцови;

випускниця університету, учасниця сьомого сезону «Цей голос» (Туреччина) Лоліта Мощенко;

випускниця університету, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів Вікторія Пачева;

студентка університету, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів естрадного виконавства Ніколь Грицаєнко;

лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів джаз-квартет «Саунд-версія», художній керівник – доцент кафедри інструментального виконавства і музичного мистецтва естради Олександр Стотика.

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького вітає всіх із прийдешніми святами та бажає міцного здоров’я, родинного затишку, безмежного кохання та миру на рідній землі! Нехай збуваються бажання, а найрідніші люди завжди будуть поруч!