Кафедра української і зарубіжної літератури продовжує проводити курси за сертифікаційними програмами. Так, з понеділка викладачами кафедри була розпочата робота зі слухачами сертифікаційної програми «Світова (зарубіжна) література», яка призначена для студентів та випускників закладів професійної та вищої освіти.

Мета програми полягає у:

  • засвоєнні слухачами особливостей розвитку мистецтва слова упродовж різних соціокультурних епох, життєвого та творчого шляху кращих представників національних літератур;
  • формуванні уявлень про специфіку розвитку літературних жанрів, стилів, напрямів від античності до поч. ХХІ ст.;
  • збагаченні духовної культури майбутніх фахівців.

Однією з програмових вимог до сучасного фахівця-філолога є здатність проводити компаративний аналіз двох і більше мов, вітчизняної та зарубіжної літератур. У сертифікаційній програмі враховано специфіку навчального предмета, що має виразні загальні функції, формування здатності до навчального та виховного впливів на слухачів.

По завершенню сертифікаційної програми «Світова (зарубіжна) література» усі слухачі отримають сертифікати.

Нині триває набір слухачів на сертифікаційну програму «Українська література: сучасні тренди в освітньому просторі», прослухати яку запрошуємо усіх бажаючих! Початок роботи сертифікаційної програми з 04 березня 2019 р.

Інформацію підготувала доцент Т.М.Шарова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *