Сертифікаційна освітня програма з української літератури в діїВикладачами кафедри української і зарубіжної літератури уже не вперше здійснюється сертифікаційна освітня програма «Українська література: сучасні тренди в освітньому просторі» (розробники Шарова Т.М., Землянська А.В., Шаров С.В.).

11.10.2019 р. на заняттях слухачі сертифікаційної програми знайомилися з різними формами і видами візуалізації навчального та художнього матеріалу (викладач Землянська А.В.).

Під методичним супроводом доцента Землянської А.В. учителі загальноосвітніх шкіл та закладів професійної освіти поглиблювали свої знання про технології handmade та можливості їх використання на різних етапах уроку української літератури, варіанти використання інформаційно-комунікаційних технологій для створення візуальних образів.

Слухачі випробовували свої творчі здібності в різноманітних техніках. Увага акцентувалася на розвитку критичного мислення на етапі відбору інформації, її структурування, аналізу отриманих результатів у процесі групової та індивідуальної роботи. Здобувачі пройшли всі випробування та отримали «скриню знань» – довідкові матеріали у вигляді панбуків, які створювали протягом занять.

Наприкінці знайомства із темою усіма учасниками програми були підбиті підсумки та намічені перспективи подальших зустрічей в рамках діяльності «Методичної майстерні вчителя нової української школи» Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

У подальшій роботі намічено вручення сертифікатів слухачам сертифікаційної освітньої програми «Українська література: сучасні тренди в освітньому просторі» (розробники Шарова Т.М., Землянська А.В., Шаров С.В.).

Інформацію підготувала доцент Землянська А.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *