🇺🇦❤️ СЕРДЕЧНІ ПАХОЩІ ДЛЯ СОЛДАТА

🏛️📚4 лютого 2023 року, в Бібліотеці ДІМ, м. Луцька, здобувачкою другого (магістерського) рівня вищої освіти ОНП Гарденотерапія Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Тетяною Хрищук, було проведено гарденотерапевтичний захід “Сердечні пахощі для солдата”.

🇺🇦✅Метою заходу було емоційне наповнення учасників через взаємодію з природним матеріалом та виготовлення ароматних сердечок для передачі військовим, які зараз на реабілітації в Луцьку.

👩‍👧‍👦💫На захід були запрошені діти з мамами, щоб організувати якісний спільно проведений час. Та можна було приходити і лише дітям.

🙋🏼‍♀️📍Бібліотекар Юлія Аркушин, познайомила дітей з історією та цікавими фактами про лаванду та наявними у бібліотеці книгами про рослини.

🙋🏼‍♀️📍Тетяна Хрищук, розповіла про різновиди лаванди, особливості терапевтичних, сенсорних та аромасадів, де може рости лаванда.

🌱🔍Разом з учасниками, пізнавали лаванду та лушпиння гречки через 5 органів чуття: зір, дотик, нюх, смак, звук. Дещо було дуже незвично. Особливо – “слухати” як звучать рослини.
Знайомились з ефірною олією лаванди і її властивостями. Аромамед з ефірної олії лаванди дуже сподобався учасникам.

❤️🔥Діти та дорослі із захватом та особливою любов’ю почали виготовляти ароматні серця разом із майстринею Яною Пасічник. Учасники із захопленням засипали квіти лаванди та лушпиння гречки. Що додавало спокою та розвивало дрібну моторику дітей. Вчились робити прихований шов.

🇺🇦‼️ Усвідомлення, що одне із сердець вони передадуть військовим, додавало особливого тепла та душевності.

☕🧘🏻‍♂️Ресурси відновлювали, дегустацією ароматного трав’яного чаю, трави для якого назбирала в своєму саду і засушила, майстриня Яна Пасічник.

🇺🇦❤️По одному сердечку, учасники забрали додому, а 37 передадуть військовим, що зараз на лікуванні в Луцьку.
Щира вдячність усім, хто підтримав ініціативу.